Praca Tymczasowa

Praca Tymczasowa to  elastyczne rozwiązanie dające szerokie możliwości planowania polityki zatrudnienia w firmie, a także reagowania na nagły wzrost zapotrzebowania na personel zewnętrzny związany z sezonowością produkcji, wzrostem zamówień lub zwiększeniem ilości kontrahentów.

Pracownicy tymczasowi


Większa elastyczność. Więcej możliwości dzięki pracownikom tymczasowym.

 

Usługa użyczania pracowników tymczasowych przejmuje od Klientów większość obowiązków związanych z selekcją, rekrutacją oraz zatrudnieniem pracowników, w dodatku bez długoterminowych zobowiązań i kosztów związanych z umowami na etat.  To po stronie naszej agencji są wszystkie aspekty personalne i prawne. Oszczędza to czas i mnóstwo formalności. Tego typu rozwiązanie zapewnia dużo większą elastyczność i operacyjność w zarządzaniu zasobami ludzkimi w firmie. Pracownik tymczasowy wykonując pracę tymczasową ma analogiczne obowiązki jak inni pracownicy zatrudnieni w Twojej firmie. Zawsze dbamy o to, by pracownicy tymczasowi byli rekrutowani do pracy zgodnie z wymogami stanowiska i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy.

 

Zakres usługi użyczenia pracownika tymczasowego:

Rekrutacja i selekcja Pracowników Tymczasowych zgodnie z potrzebami Pracodawcy Użytkownika

  • Użyczenie Pracowników Tymczasowych
  • Obsługa kadrowo – płacowa Pracowników Tymczasowych
  • Obsługa Pracodawcy Użytkownika przez dedykowanego specjalistę do spraw rekrutacji i selekcji personelu oraz opiekuna Klienta
  • Dostęp online do platformy klienckiej, w której Klient ma wgląd w cały proces użyczenia pracowników tymczasowych

 

W sprawach użyczenia pracowników tymczasowych zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Postaw na doświadczonego pracownika tymczasowego!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji
Potrzebujesz fachowej pomocy?
Chętnie doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.
Skontaktuj się z nami.

Copyright © 2018 JG Leasing